Forhandlere - Oversikt

Utsalgssteder i Norge som lagerfører Parma UniversalFender®.

 

En rekke andre utstyrslaverandører kan også levere dette på bestilling. Spør gjerne derfor i din lokale utstyrsbutikk.

Både Maritim og Parma Plast kan motta bestilling og sende varene hjem til deg. 

 

 

 

Østfold:

 

 

Fredrikstad

Maritim Båtutstyr
Svaneveien 2, Rolvsøy
(avkjørsel fra Dikeveien)

 

www.maritim.no

fredrikstad@maritim.no

69 32 99 22

 

Skjærhalden

Skjærhalden Marina AS

Lammenes 48, Skjærhalden

 

 

www.smarina.no

post@smarina.no

69 37 98 80

 

Hvaler

Stokken Båt & Motor AS

Fastlandsveien 294, Vesterøy

www.stokken.no

post@stokken.no

69 37 70 51

 

Oslo og Akershus: 

 

 

Asker/Bærum

Maritim Båtutstyr
Billingstadsletta 24a, Billingstad

 

www.maritim.no

slependen@maritim.no

67 55 11 70

 

 

Bjørkelangen

Mekk Bjørkelangen

Bjørkelangen Senter

Bjørkeveien 22, Bjørkelangen

 

www.mekk.no

bjorkelangen@mekk.no

62 69 99 00

 

Eidsvoll

Mekk Eidsvoll
Gladbakkveien 1, Råholt

www.mekk.no

eidsvoll@mekk.no

906 18 804

 

 

 

Buskerud: 

 

 

Tofte

Grundvik Marina AS

Østre Strandvei 52, Tofte

www.grundvikmarina.no

post@grundvikmarina.no

32 79 40 01

 

 

 

Vestfold: 

 

 

Sandefjord

Wærners Båtbu AS
Skiringsalsveien 9, Sandefjord

www.warnersbaatbu.no

post@warnersbaatbu.no

33 45 97 11

 

Larvik

Albert Böe

Lågaveien 7, Larvik

www.albertboe.no

post@albertboe.no

33 14 11 00

 

 

 

Telemark: 

 

 

Mekk Bø

Stasjonsveien 28, Bø

 

www.mekk.no

boe@mekk.no

35 95 30 40

 

 

Porsgrunn

Bestmarin
Tolema Båtutstyr AS

Tollbugata 29 – Porsgrunn

www.tolema.no

porsgrunn@bestmarin.no

35561590

 

 

 

Aust-Agder: 

 

 

Arendal

Maritim Båtutstyr
Åsbieveien 11, Arendal

 

www.maritim.no

salg@maritim.no

370 00 370 

 

 

 

Vest-Agder:

 

 

Farsund

Marin Elektro AS
Farøyveien 4, Farsund

 

www.marinelektro.no

salg@marinelektro.no

38 39 19 20

 

 

Kristiansand

Maritim Båtutstyr
Barstølveien 29, Kristiansand

(Nye Sørlandssenteret)

 

www.maritim.no/maritim-kristiansand

kristiansand@maritim.no

38 60 44 44

 

 

 

Rogaland:

 

 

Stavanger

Maritim Båtutstyr
Langflåtveien 5, Stavanger

 

www.maritim.no

stavanger@maritim.no

51 84 12 00

 

 

Stavanger

Siddis Plast as

Breiflåtveien 15, Stavanger

 

 

www.siddis-plast.no

plast@siddis.no

51 52 31 00

 

Jørpeland

Strand Båtsenter AS

Stålverksvegen 67, Jørpeland

www.maritim.no/maritim-stavanger

post@strandbaatsenter.no

47 64 77 77

 

 

Haugesund

Båtsenteret AS

Flathauggata 58B, Haugesund

www.batsenteret.no

post@batsenteret.no

52 86 50 90 

 

 

 

Hordaland:

 

 

Austevoll

Mekk Austevoll

Storebøvegen 209, Austevoll

www.mekk.no

austevoll@mekk.no

98 29 92 10

 

 

Austevoll

MøreNot Austevoll AS

Bekkjarvik Torg, Bekkjarvik

www.morenot.no

gunn.mette.kvist@morenot.no

56 18 17 50

 

 

Bergen/Midtun

Mekk Midtun

Sandbrekkeveien 100, Nesttun

www.mekk.no

wergeland@mekk.no

53 69 98 70

 

 

Bergen/Laksevåg

Maritim Båtutstyr
Damsgårdveien 143, Laksevåg

 

 

www.maritim.no

bergen@maritim.no

400 01 959

 

Bergen/Godvik

Mekk Drotningsvik
Drotningsvik senter (3. etg.), Drotningsvikveien 132, Godvik

www.mekk.no

drotningsvik@mekk.no

48 13 47 76

 

 

Bergen/Åsane

Mekk Frekhaug
Frekhaug Torg

Havnevegen 29C, Frekhaug

www.mekk.no

frekhaug@mekk.no

55 18 06 00

 

 

Sotra/Straume

Sotranot

Bildøyvegen 7, Straume

 

www.sotranot.no

butikken@sotranot.no

56 33 59 50

 

 

Sotra/Ågotnes

Mekk Ågotnes

Skjergardsvegen 1370, Ågotnes

 

www.mekk.no

agatnes@mekk.no

97 30 59 51

 

 

Os

Mekk Os

AMFI Flåten

Prestegardskogen 2, Os

 

 

www.mekk.no

os@mekk.no

48 38 16 25

 

 

Husnes

Mekk Husnes

Husnes Storsenter

Sentrumsvegen 15, Husnes

 

www.mekk.no

husnes@mekk.no

53 48 01 00

 

 

 

Norheimsund

Mekk Norheimsund

Gamle Dalavegen 13, Norheimsund

 

www.mekk.no

norheimsund@mekk.no

41 33 05 00

 

 

 

Odda

Mekk Hardanger

Tyssedalsvegen 10B, Odda

 

www.mekk.no

hardanger@mekk.no

95922432

 

 

 

 

Sogn og Fjordane:

 

 

Florø

Solheim Diesel AS

Fugleskjærsgaten 2, Florø

www.solheim-diesel.no

post@solheim-diesel.no

57 75 14 80

 

 

 

Måløy

Måløy Maritim - Radio-Tv Service

Gate 1 nr 39 - Måløy

maloymaritim@online.no

917 18 112

 

 

 

 

Møre og Romsdal:

 

 

Ålesund

Ferd Båt

Skarbøvikgt 51, Ålesund

 

www.ferdbat.no

fritid@ferdbat.no
70 16 09 10

 

 

Molde

Ferd Båt

Årøsætervegen 1 B, Molde

 

www.ferdbat.no

fritid@ferdbat.no
70 16 09 10

 

 

Fosnavåg

Ferd Båt

Nørvåvegen 15, Fosnavåg

 

www.ferdbat.no

fritid@ferdbat.no
70 16 09 10

 

 

 

 

Sør-Trøndelag: 

 

 

Hellandsjøen, Hemne

 

Thevik Mek Verksted AS

Bjørknesveien 355, Hellandsjøen

 

 

tmv@hemne.as

72 45 33 33

90 09 63 85

 

Trondheim

Industri & Marine-Diesel AS

Fjordgata 24, Trondheim

 

 

www.imd.no

imd@imd.no

73 51 10 05

 

 

Vallersund, Bjugn

 

Bil og båtservice

Vallersundveien 284, Vallersund

 

bilbaat@hotmail.no

95 81 65 50

 

Hitra

Alfo AS

Postveien 24, Hitra

 

www.alfo.no

firmapost@alfo.no

72 44 08 80

 

 

 

 

Nord-Trøndelag:

 

 

Kolvereid

Moen Industributikk AS

Korsnesvegen, Kolvereid

 

 

www.industributikk.no

post@industributikk.no

74 39 55 80

 

 

 

Nordland:

 

 

Leknes

Mekk Leknes

Lofotsenteret

Storgata 8, Leknes

 

 

www.mekk.no

leknes@mekk.no

76 08 04 03

 

Vågaholmen, Rødøy

Arnulf Hansen & Co AS

Våga, Vågaholmen

 

 

www.arnulfhansen.no

post@arnulfhansen.no

75 09 89 00

 

 

 

Troms:

 

 

Harstad

Båt og Industriservice AS

Russevikveien 4, Harstad 

www.habis.no

post@habis.no

91 65 70 00

 

 

Finnsnes

Bestmarin Finnsnes
Marinaen Båt og Fritid AS

www.marinaen.as

post@marinaen.as

99 45 05 00

 

 

Tromsø

Maritim Center AS
Stakkevollveien 61, Tromsø

 

www.maritim-center.no

post@maritim-center.no

77 66 20 00

 

 

Tromsø

Vónin Refa AS
Stakkevollveien 67, Tromsø

 

www.voninrefa.no

tromso@refa.no

77 85 05 00

 

 

 

Landsdekkende/fjernsalg:

 

 

Landsdekkende

(Fjernsalg)

Parma Plast as

 

www.parmaplast.no

post@parmaplast.no

56 31 69 00

 

 

Landsdekkende

(Netthandel)

Maritim Båtutstyr

 

www.maritim.no

salg@maritim.no

370 00 370